Genel

Trafo Tamir Bakım

trafo tamir

Trafo Tamiri

Firma olarak trafo tamir bakım ve onarım ile alakalı her türlü hizmeti sizlere sunmaktayız. Çalışmalarımıza trafo ekspertizi yaparak başlamaktayız. Bu çalışma sonrasında ortaya çıkan raporlamaya göre fiyatlandırmalar yapmaktayız.

 Bu doğrultuda, ortaya çıkacak arızalar; bobin ve sargıların durumu ve değişimi, izolasyon yağının durumu ve yenilenmesi, nüve değişimi ve bakımı, kazan, kapak ve depo tamir ve bakımı, boya, vakumlama ve kurutma çalışmaları gibi trafo tamir ve bakım ile alakalı işlemler yapılmaktadır.

Trafo Bakımı

Firma olarak trafo tesislerine mobil teknik servisi göndererek bakım ve onarım işlemlerini yerinde çözümlemekteyiz. Trafo tamir bakım işlemleri kapsamında, transformatatör test ölçümleri, trafo yağ tasfiye işlemleri, parça değişimleri, trafoların yağ kaçaklarını giderme, trafoların genel bakım işlemleri ve boyama işlemleri gerçekleştirilmektedir.

 Meydana gelebilecek olan güç kaynaklarındaki problemleri yerinde çözümleyip bakım ve onarımlarını yapmaktayız. Trafo yağ tasfiyesi işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Mobil servis hizmetimizle trafolardaki izolasyon yağlarının değişimini sağlamaktayız. Yağ değişiminde, trafo yağ numunesi,  trafo yağı delinme gerilim işlemleri, yağ tasfiyeleri, artık yağların tasfiyesi gibi tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Trafo güç ve gerilim çeşitlerine gör çalışmalarımız gerçekleşmektedir. 1o KNA trafo bakımı, 25 KVA trafo bakımı, 50 KVA, 100KAVA, 125 KVA, 250 KVA, 400, 500, 630, 800, 1000, 1600, 5 MVA, 10 MVA, 20 MVA trafo bakımı yapılabilmektedir.

En Kaliteli Trafo Markaları

Bölünmüş veya açık çekirdekli dixsen, izolesi en yüksek olan dupont marka, HOSSONI puma, balun trafo,  kolay kurulum olabilen toridal akım trafosu, york ZE23/8.5 ateşleme trafo modeli, DELIXI trafo modeli, gufuve, gibi birçok kaliteli markalar bulunmaktadır. Bu trafolar güç ve akımlarına ve modellerine göre çeşitlenmekte ve fiyatları da bu doğrultuda değişmektedir.

Trafo ile alakalı tüm bilgiler için bizlerle irtibata geçip detaylı bilgi alabilirsiniz. Trafo tamir bakım işlemleri, en iyi trafo markaları, yağ değişim işlemleri gibi her türlü konuda bizlerden destek alabilirsiniz. Geniş bir yelpazede şekillenen trafo çeşitlerinden amacınıza en uygun trafo senekleri için sitemizden inceleme yapabilir ve aklınıza takılan sorularla ilgili bizlere danışabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir