Genel

Trafo Takas

Trafo Takası Eden Firma

Trafo takas işlemi, arızalı trafoların değişimi noktasında önemli bir yere sahiptir. Bu doğrultuda arızalı olan trafonun yerine 1 yıl garanti sürecinde olan trafoyla takas yapabiliyorsunuz. Veya ihtiyaç fazlası trafolarınızı takas işlemi ile daha çok ihtiyacı olan firmalarla paylaşım yapabilirsiniz.

Trafo Takas İşlemleri

Trafo takas işlemlerinde öncelikle firma olarak dikkat ettiğimiz hususlar, yüksek gerilim trafolarında;  ölçüsüz voltaj, aşırı elektrik yüklenmesi, yıldırım düşmesi sonucunda ortaya çıkan hasarlar ve yağ delinim gerilim seviyelerinde görülen düşmeler gibi tüm konularda problemlerle karşılaşılabiliyor. Bu tarz durumlarda öncelikli olarak trafo sargılarının denetimi ve tamiri sağlanır ve yağ yenilemesi yapılarak trafonun kullanılabilir hale getirilmesini sağlarız.

Bu elbette ki müşteri için bir seçenektir. Müşterilerimiz zaman kaybı yaşamamak ve bu sürece tabi olmamak adına dilerse depolarımızdan sıfır trafolarla garanti kapsamında takas yapılarak ihtiyaçlarını anında karşılayabilmekteyiz. Dilerseniz sıfır veya 2. El trafolarımız depolarımızda mevcut olduğundan bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun seçenekler değerlendirme şansınız bulunmaktadır.

Trafo Satış İmkânı

Trafo takas işlemlerinin yanı sıra elinizde olan fazlalık ve kullanmadığınız trafolarınız, uygun fiyatlarla alımı sağlanarak, talepleriniz doğrultusunda satışını gerçekleştirebilmekteyiz. Satın almış olduğunuz trafoların gerilim ve güç değişikliği olması durumu veya başka sebeplerden dolayı değişmesini talep ediyorsanız, en uygun fiyatlarda elimizdeki yeni ürünlerle takasını sağlamaktayız.

 Bunların haricinde yerinde bakım hizmetimizle de trafolarınızda ortaya çıkabilecek her sorunda acil müdahalelerde bulunarak sorunları gidermekteyiz. Bu esnada çözümlenmesi uzun sürecek bir durumda ise de yerine yenisiyle takas yapabilmekteyiz. Bizlerden satın aldığınız veya takasını yaptığınız her ürünün garantisi bulunmaktadır. Bu doğrultuda sizlere 7/24 servis hizmetimizi de sunmaktayız. Ürünlerimizin düzenli yağ denetimleri sağlanmaktadır.

Trafo Bakım Ve Test Aşaması

Trafoların genel olarak her marka da geçerli olacak şekilde 20 ya da 30 yıllık bir kullanım süreleri bulunmaktadır. Trafoların kullanım alanları, büyüklüğü ve çevre koşulları dikkate alınarak 6 ay ya da bir yıllık periyotlarda bakımları sağlanmalıdır. Firmamız trafo ile alakalı her konuda ve husus da dikkat ve titiz bir çalışma şekli ile hareket ederek müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her aşamada farklı öneri ve seçeneklerle hizmet verebilmekteyiz. Firma olarak birinci hedefimiz müşterilerimizin sorunlarına en hızlı şekilde çözüm üretebilmektir. Kalite ve güven tesis ederek sorunsuz bir şekilde trafo işlemleri için her aşamada sizlere destek sağlamak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Trafo Bakımı, Takas Ve Satış Servisi Hizmetlerimiz

Trafo takas işlemleri yanı sıra bakım ve onarım işlemleri ve satış işlemleri ile alakalı yetkili servisimizden destek alabilmektesiniz. Bu doğrultuda trafo takas, trafo nakliyesi ve indire işlemleri, trafo sahasında genel bakım, trafo test işlemlerinin denetimi,  yük altındaki kademe değiştiricisi bakımı, geniş kapsamda parça değişimleri, trafo yağ denetimi ve tasfiyesi, trafo arıza raporları ve bakımı, yerinde bakım onarım ve revizyon işlemleri ve değişim işlemleri, soğutma sisteminde yenileme ve bakım, özel testler ve termal kamera ölçümleri gibi her konuda bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Hızlı güvenli ve çözüm odaklı çalışmalarımızla sizlerin memnuniyetini sağlamaktayız.  İster trafo bakım ve onarımı, ister satışı, isterseniz de takas işlemleri için sizlere en uygun seçenekli destekleri vermekteyiz.  Trafo ile ilgili her konuda bizlere ulaşarak bilgi alabilir ve en doğru tercihler yapma konusunda destek isteyebilirsiniz. Uygun fiyatlar, yapılması gereken çalışmalar ve en hızlı çözüm yöntemleri ile ilgili sizlere yardımcı olmaktayız. Müşterilerimizi memnun etmek bizim memnuniyetimizi arttırmaktadır. Aklınıza takılan her konuda bilgi alışverişi yapmak daha hızlı ve daha güvenli ilerlemenizi sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir