Genel

250 Kva Trafo

250 Kva Trafo

250 Kva trafo birçok alanda kullanılabilecek modeller arasında yer alır. İşlevsel özellikleri ile öne çıkan bu trafolar günümüzde birçok işletmenin işini görebilecek düzeydedir. Teknik özellikleri incelendiğinde profesyonel tasarımlar arasında yer alır. Günümüzde birçok alanda kullanılan bu trafo modelleri oldukça yüksek standartlardadır. Kullanım avantajları yüksek olmasının yanında düzenli bakımları yapıldığında uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilirler.

Tam adı transformatör olan bu tasarımlar elektrik devre elamanlarıdır. 250 Kva trafo da bu anlamda oldukça işlevsel ürünlerdir. Enerji iletiminde ve dağıtımında profesyonel olarak öne çıkan bu tasarımlar voltaj ve akım üzerinde de gereken işlevleri en iyi şekilde yerine getirebilir.

250 Kva Trafo Özellikleri

250 Kva trafo özellikleri birçok işletme açısından önemlidir. Bu ürünlerin kullanılacağı alanların iyi belirlenmesi gerekir. Kapasitenin yeterli olması verimlilik açısından büyük bir öneme sahiptir. Genel olarak özelliklerine bakmak gerekir ise şunlardan bahsetmek mümkün olabilir:

  • Üç fazlı ve iki sargılı bir üründür.
  • Elektrolitik bakır ya da elektrolitik alüminyum iletken özelliklerindedir.
  • Hermetik tank tipine sahiptir.
  • Yağ genleşme depolu tank tipi de bulunur.
  • Yağ dolaşımı ve hava teması soğutma tipi özelliklerindedir.
  • Boşta gerilim ayarlıdır.
  • Hücre ya da direk tipindedir.
  • Geçme buşingli ya da porselen izolatörlüdür.
  • Genel ağırlığı 1288 kg
  • Boyutları 1,100.00 mmx 520.00mmx 860.00mm

Son derece işlevsel olması birçok alanda bu trafoların tercih edilmesini sağlamıştır. Firmamız sizlere en iyi standartlarda hizmetler sunarak bu trafoları temin edebilme imkanı vermektedir. Satış konusunda hizmet arayışındaysanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu alanda sizlere kaliteli bir hizmet sunarak kaliteli bir hizmet alabilme imkanı vermekteyiz. Beklentilere yanıt veren bir firma olarak bu süreçte en iyi desteği firmamızdan alabilirsiniz.

250 Kva Trafo Bakımı

Firmamız uzun bir süredir trafo sektöründe hizmet vermektedir. En iyi trafoları sizlere sunarak hizmet alabilmenize olanak tanırız. Çünkü trafolar bir işletmenin en önemli sistemlerinden biridir. Trafo konusunda yeterli deneyime sahip olmayan bir firma ile çalışmak işletmenize çok büyük bir risk altına sokmak anlamına gelir.

Bizlerle iletişime geçtiğinizde kaliteli bir hizmet alabilir ve bu süreçte beklentilerinizin en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız müşterilerine en iyi hizmet detayını sunmakla kalmaz bu süreçte garantili trafo hizmeti alabilirsiniz. Firmamız sektörde en iyi bilinen firmalardan biridir. Bu bakımdan bizlerden alacağınız hizmetlerde garanti son derece önemlidir. Bir trafonun uzun yıllar dayanabilmesi için mutlaka en iyi şekilde bakımdan geçirilmesi gerekir.

Firmamız da 250 Kva trafo bakımı konusunda beklentilerinize yanıt vererek bu cihazların arızalanmadan bakımını gerçekleştirir. Bu süreçte müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışır ve sizlere en iyi trafo hizmetlerini sunarız. Trafo modellerimiz gereksinimlerinize uygun olarak sunulur. Bu da alacağınız bir trafo ile yıllarca elektrik problemlerinizin çözülmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız sizlere yeni nesil trafo modelleri sunar.

Bizlere ulaşmak Çok kolay, Sizde 2.El trafo Alıp, satmak veya Takas yapmak isterseniz. 0 505 004 07 02
Numaramızdan veya İletişim sayfamızda ki Form kısmında ulaşabilirsiz. Diğer Merak ettiğiniz soruları yorumlar kısmında belirtmeniz yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir