Genel

İkinci El Trafo Alımı

İkinci El Trafo Alımı

İkinci el trafo alımı konusunda firmamız sektörde en bilinen firmalar arasında yer alır. Son derece işlevsel hizmetler sunan firmamız kullanıcı gereksinimlerini karşılayacak nitelikte trafoların birinci el ya da ikinci el satışlarını gerçekleştirmektedir. Bunun yanında müşterilerimizden ikinci el trafo alımı da yaparak ellerindeki boşta duran trafoların değerlendirilmesini sağlamaktayız.

Bazen tek bir binanın bazen de tüm bölgenin elektrik dağıtım işlemini gerçekleştiren trafolar farklı kapasitelerde üretilirler. Kişiler de bu trafoları satın alırken kullanım kapasitesine dikkat ederek satın almak durumundadır. Böyle durumlarda yaşam ve iş kalitesini yükseltebilmek için seçimlerde büyük bir titizlik göstermek gerekir. Fakat zamanla işlerin büyümesi ve daha yüksek çapta elektrik ihtiyacı duyulması trafoların da güç kapasitelerinin yükseltilmesini gerekli hale getirebilir. Böyle durumlarda da yenileme işlemlerine gidilebilir.

Trafoları yenilemek isterseniz firmamız sizlerde bulunan eski trafoları çok uygun fiyatlarla satın almaktadır. Bu işlemler sırasında gereken durumlarda araç olanaklarını da sağlayabiliriz. Trafo alımlarında profesyonellik en çok dikkat edilen unsurlardan biridir.

İkinci El Trafo Çeşitleri

İkinci el trafo alımı sırasında belli başlı modellere ağırlık verilir. Bu süreçte karşılaşılabilecek trafo modelleri oldukça farklılık gösterebilir. Bununla birlikte güç ve kapasite olarak da trafolar birbirinden farklılık göstermektedir. İkinci el trafo alımı konusunda firmamız özellikle şu kategorilere dikkat eder:

  • Alçak gerilim trafosu: fabrika ve iş yerlerinde kullanılan bu trafolar 1 ile 1000 V arasındaki şebekeler için idealdir.
  • Orta gerilim trafosu: 1 Kva ile 35 Kva arasındaki gerilim şebekelerinde kullanılmaktadır.
  • Kuru trafolar: elektrik gerilimini düşürmek ya da yükseltmek için tercih edilen bu trafolar bakım açısından maliyetli olabilecek ürünlerdir.
  • Yağlı trafolar: soğutma ve yalıtım işlemlerinin yağ ile sağlandığı trafolardır.
  • Genleşme tanklı yağlı trafo: soğutma sisteminde yağ bulunan trafo tiplerinin genleşme tankı olan türleridir.

Bu ürünler içerisinden seçim yaparken birinci el ya da ikinci el olanlarını tercih etmek mümkün olabilir. Elinizde bulunan trafo modelleri ikinci el olsa dahi bizlerle iletişime geçerek firmamıza bunların satışını yapabilirsiniz. Firmamız ikinci el trafolar konusunda yüksek standartlarda hizmetler sunmaya büyük bir özen göstermektedir. Bizlerle iletişime geçerek kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

İkinci El Trafo Alım Fiyatları

İkinci el trafo alım fiyatı konusunda müşterilerimize belirli standartlarda hizmetler veriyoruz. Bu konuda en iyi sektör fiyatlarını vererek kaliteli bir hizmet alabilmenize yardımcı oluyoruz. Elinizdeki ikinci el trafoları satmak isterseniz tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz.

Firmamız trafo alım ve satım işlemlerinde her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır. Bizlerle iletişime geçerek kaliteli bir hizmet alabilme imkanı bulabilirsiniz. Yüksek standartlarda verilen bu hizmetler sayesinde elinizdeki ikinci el trafonun çürümeden satışını gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız trafo alımları sırasında her zaman sektör fiyatlarını sizlere sunmaya özen gösteriyoruz.

Bizlere ulaşmak Çok kolay, Sizde 2.El trafo Alıp, satmak veya Takas yapmak isterseniz. 0 505 004 07 02
Numaramızdan veya İletişim sayfamızda ki Form kısmında ulaşabilirsiz. Diğer Merak ettiğiniz soruları yorumlar kısmında belirtmeniz yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir